26 stycznia był dla czytelników Gminnej Biblioteki Publicznej dniem niezwykłym: pełnym słów, emocji i literackiej magii. Tego dnia miało miejsce wyjątkowe spotkanie autorskie z utalentowaną szczycieńską pisarką p. Grażyną Mączkowską! Autorka podzieliła się swoimi doświadczeniami pisarskimi, opowiedziała o literackim świecie i rzuciła światło na inspiracje, które kierują jej piórem.

Biblioteczną przestrzeń wypełnili miłośnicy literatury, których entuzjazm stworzył niesamowitą atmosferę, sprawiając, że ten wieczór był wyjątkowy. Pani Grażyna podsumowała go w ten sposób: „…ludzie w Jedwabnie są wyjątkowi. Widziałam jak ze sobą rozmawiali, śmiali się w grupkach, witali, całowali. Taka fajna rodzinna społeczność. Oglądam zdjęcia to jest taki cudny klimat. Przemieszczamy się, śmiejemy, to z tym, to z tamtym…”

Dziękujemy p. Grażynie Mączkowskiej za dzielenie się swoją twórczością i entuzjazmem, a także wszystkim za Waszą obecność i za to, że tworzycie razem z nami te wszystkie magiczne chwile. Dodatkowe podziękowania kierujemy do p. Katarzyny Chabińskiej za smaczne faworki.