W Jedwabnie zapanowała świąteczna atmosfera, a biblioteka jak co roku włączyła się w Jarmark Bożonarodzeniowy, oferując niezapomniane atrakcje dla miłośników książek i tradycyjnej magii świąt. Głównym punktem programu była innowacyjna zabawa zatytułowana „Mikołajkowe koło fortuny – do serca przytul książkę”.  Na stoisku uczestnicy wzięli udział w wyjątkowej inicjatywie, mającej na celu zacieśnienie więzi między czytelnikami a św. Mikołajem. Każdy odwiedzający miał szansę napisać list do Mikołaja, proponując konkretne książki, komiksy i gry, które chciałby zobaczyć w zbiorach Biblioteki.

Następnie uczestnicy mieli możliwość zakręcenia „Mikołajkowym kołem fortuny”, gdzie los decydował, jaką książkę otrzymają w prezencie od Mikołaja. Zabawa przyniosła wiele radości wszystkim, którzy otrzymali świąteczne prezenty. Nie zabrakło także elementu wspólnotowego, gdyż każdy, kto wylosował książkę, mógł uwiecznić ten magiczny moment poprzez zrobienie sobie zdjęcia z wylosowanym upominkiem. Dziś zapraszamy do zapoznania się z wybranymi zdjęciami, reszta znajduje się na: www.facebook.com/gbp.jedwabno

Ogromnie dziękujemy każdemu kto odwiedził stoisko biblioteki i wziął udział w zabawach przygotowanych na ten wyjątkowy dzień. Podziękowania kierujemy także do wszystkich darczyńców  – bez Was i Waszych podarunków nie odbyłaby się ta wspaniała akcja Dziękujemy!