W Gminnej Bibliotece Publicznej w Jedwabnie prezentowana kolejna fascynująca wystawa w ramach promowania „Twórczości Lokalnych Artystów”. Tym razem eksponowane są prace artystyczne ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Jedwabnie, które powstały w pracowni rękodzielniczo – krawieckiej pod czujnym okiem utalentowanej terapeutki zajęciowej p. Celiny Pogorzelskiej.

Bibliotekę odwiedzili podopieczni i pracownicy ŚDS. Zaprezentowane prace są prawdziwą ucztą dla zmysłów! Przez najbliższe tygodnie czytelnicy będą mieli okazję podziwiać między innymi twórczość: p. Hanny Lęgi, p. Heleny Rydzewskiej, p. Krystyny Neumann, p. Marianny Robaczek i p. Rozalii Mazur.

Dziękujemy Kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Jedwabnie p. Wiolecie Wojciechowskiej za włączenie się w promowanie lokalnej kultury i sztuki. Cieszymy się, że biblioteka jest miejscem, gdzie wszyscy możemy spotkać się, dzielić pasjami i czerpać inspirację.

Nie zapomnijcie o odwiedzeniu biblioteki podczas trwania wystawy i podzieleniu się swoimi wrażeniami. To doskonała okazja, by wesprzeć Środowiskowy Dom Samopomocy i ich działania!