Przedstawiamy Państwu ofertę zajęć odbywających się w Gminnym Ośrodku Kultury w Jedwabnie. Ze wszystkimi startujemy od przyszłego tygodniu z wyjątkiem pracowni tanecznej, która została uruchomiona już wczoraj. Zapraszamy na spotkania organizacyjne i zapisy. Szczegóły na plakatach!

Język angielski poprowadzi Pani Klaudia Fijałkowska:

Pani Klaudia Fijałkowska posiada tytuł licencjata filologii angielskiej ze specjalnością nauczycielską oraz magistra filologii angielskiej w zakresie językoznawstwa. Obecnie jest w trakcie studiów podyplomowych na kierunku Diagnoza i Terapia Pedagogiczna. 

Od dwóch lat pracuje w Niepublicznym Zespole Szkół i Placówek w Wipsowie jako nauczyciel języka angielskiego, gdzie prowadzi zajęcia z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym. Przez cztery lata była lektorką w szkole językowej La Puerta w Olsztynie, gdzie prowadziła zajęcia grupowe i indywidualne na wszystkich poziomach wiekowych. 

Swoje zajęcia prowadzi z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Zależy jej na pokonaniu bariery językowej i swobodnej komunikacji wśród uczniów. Uważa, że nauka przez gry i zabawy to najlepsza metoda na przyswojenie języka.