Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. W ostatni czwartek trwającego jeszcze Karnawału bawiliśmy się w Nowym Dworze.
Jest to atrakcja bardzo lubiana przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. Przy współpracy animatorek Gminnego Ośrodka Kultury w Jedwabnie z Panią sołtys Danutą Trzcińską oraz dziećmi udekorowaliśmy świetlicę. Wystrój sali wprowadził nas w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy, a więc zaczęliśmy…
Pyszne słodkości i mnóstwo nagród, które zapewniło Sołectwo Nowy Dwór czekało na każdego uczestnika balu. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w rytm samby, walczyka, Kaczuch, muzyki nowoczesnej. Starsze dziewczynki zaprezentowały młodszym imprezowiczom ,,Mini Pokaz Shufle Dance’’. Całe mnóstwo przygotowanych atrakcji przez animatorki Kultury z Jedwabnna dostarczyło nam wiele pozytywnej energii. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym uczestnikom, a to było głównym celem tego balu.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!