9 maja 2016 roku rozpoczyna sie nabór do XVI edycji „Warmińsko-Mazurskiej Nagrody Jakości”, będącej jedną z kategorii w konkursie „Żagle Warmii i Mazur”. 

statuetka_bialetlo

XVI edycja konkursu Warmińsko-Mazurska Nagroda Jakości jest regionalną edycją Polskiej Nagrody Jakości, konkursu ogólnopolskiego organizowanego od ponad 20 lat przez Krajową Izbę Gospodarczą w Warszawie. Nagrody w WMNJ, w postaci statuetek i wyróżnień, przyznawane są przedsiębiorstwom, organizacjom publicznym i organizacjom edukacyjnym, które wdrażając zarządzanie przez jakość osiągnęły poprawę jakości pracy, procesów, wyrobów i usług oraz poprawę satysfakcji klientów i pracowników.

Laureatami zostają uczestnicy, którzy osiągnęli najwyższą ocenę niezależnych ekspertów. Rywalizacja podzielona jest na cztery kategorie: mikro i małe organizacje produkcyjne i usługowe; organizacje produkcyjne i usługowe; organizacje publiczne oraz organizacje edukacyjne.

Zgłoszenia należy przesyłać do 23 maja 2016 roku. Wręczenie statuetek oraz wyróżnień odbędzie się 4 listopada 2016 roku podczas uroczystej gali konkursu „Żagle Warmii i Mazur”.

Dokumentacja XVI edycji Warmińsko ? Mazurskiej Nagrody Jakości:

Regulamin konkursu „Żagle Warmii i Mazur” 

Oświadczenie o braku zaległości w uiszczaniu podatków i ZUS

Formularz zgłoszenia do XVI edycji WMNJ

Zasady i harmonogram XVI edycji WMNJ