Dnia 6 listopada w lokalnym Przytulisku pod hasłem „Puszka dla głodnego brzuszka” odbył się dzień otwarty, podczas którego zbierano karmę dla tutejszych podopiecznych. Ten dzień cieszył się dość dużym zainteresowaniem, ponieważ udział w wydarzeniu wzięła m.in. Szkoła wraz z Przedszkolem. Odpowiednio wcześniej zorganizowano tam zbiórkę karmy wśród uczniów, następnie zebrane dary zawieziono na miejsce. W akcję darowania włączyły się również firmy. Największym, niespodziewanym sukcesem jak do tej pory okazała się zbiórka wśród pracowników firmy Warta z Warszawy, Przytulisko w pierwszym transporcie otrzymało 120 kg karmy. Podczas wizyt można było przyjść, pobawić się z psami, wyprowadzić któregoś na spacer czy wybrać psiaka do adopcji.

Przytulisko otwarte było od godziny 8:00 do 17:00, a w sumie uzbierać się udało: 339,5 kg suchej karmy, 57 kg karmy w puszcze, 22 psich przysmaków a nawet jedną budę.

Organizatorzy serdecznie dziękują za okazaną pomoc przy zbiórce sołtysom oraz wszystkim tym, który przyczynili się do polepszenia jakości życia podopiecznych Przytuliska.