W piątek 13.02.15 r. rozegrano kolejne mecze ligi piłki nożnej w Jedwabnie. Faworyci ligi wygrali swoje spotkania. Drużyna Siwki, która bardzo dobrze sobie radzi w tych rozgrywkach, gdyby tak grała w rundzie jesiennej mogła by stanąć do walki o czołowe miejsce na podium. Jest to zespół który nie brał udziału w poprzedniej edycji ligi, ale w następnej III edycji będzie walczył o medalowe miejsce- tak zapowiadają gracze zespołu.
Lider ligi Bad Boys Jedwabno po zaciętej walce z drużyną Materiał Jedwabno zwyciężył, ale było to ciekawe widowisko zważywszy na to, że obydwie drużyny składają się głównie z mieszkańców Jedwabna. Pomimo tego zwycięstwa w dalszym ciągu pozycja lidera jest zagrożona. Wyprzedzają oni drużynę Magiczny Trójkąt o 4 punkty, więc niewiele.
Pozostałe spotkania odbyły się w atmosferze festiwalu strzeleckiego z bardzo sporą ilością goli, co bardzo podobało się kibicom, którzy liczne przybywają na co tygodniowe spotkania piłkarskie.
Do końca rozgrywek w lidze pozostały cztery spotkania, więc do póki piłka w grze może się jeszcze wiele wydarzyć, bo różnica punktów w górnej części tabeli jest na prawdę niewielka. Na kolejne spotkania zapraszamy w sobotę 21.02.15 r.

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O
PUCHAR WÓJTA GMINY JEDWABNO
KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ 22.02.15 r. O GODZINIE 8.00
WEŹMIE W NIM UDZIAŁ 10 DRUŻYN Z CAŁEGO POWIATU I NIE TYLKO

Wyniki
Szuć – LKS Kot 4:0
Bad Boys – Materiał Jedwabno 2:1
Siwki – Nowy Dwór I 8:1
Butryny – Nowy Dwór II 8:1
Magiczny Trójkąt – FC Wymiatacze 6:3