Do rozgrywek ligowych dołączyła jeszcze jedna drużyna z Nowego Dworu II. Będzie ona musiała rozegrać zaległe mecze. Pozostałe drużyny to cieszy, ponieważ nie będzie pauzowania w kolejnych kolejkach rozgrywek.
Dwa mecze rozegrano po za kolejką w piątek 21.11.14 r. Jednym drużynom przyniosły punkty ale Nowy Dwór II niestety odniósł porażkę. Liczymy jednak, że drużyna pokarze jeszcze na co ją stać.
Dla organizatorów ligi to znak, że liga cieszy się sporą popularnością i może w kolejnych edycjach przybędzie jeszcze drużyn, w tedy będziemy mogli stworzyć I i II ligę

Wyniki meczy z piątku:
Szuć – Nowy Dwór II 12:0
Siwki – Nowy Dwór II 15:0

W dniu 22.11.14 r. rozegrano planową kolejkę na której, również padły wysokie wyniki – co ucieszyło kibiców, którzy nie zawiedli i coraz liczniej przychodzą oglądać zmagania drużyn.
Zrodził się również pomysł, aby na hali podczas meczy zainstalować kamerki internetowe, by kibice którzy z rożnych przyczyn nie mogą przyjść obejrzeć na żywo spotkań, mogli oglądać mecze w domu przy komputerze.
Po piątej kolejce powoli wyłaniają się liderzy ligi- choć to jeszcze nie koniec rozgrywek widać już, które drużyny mogą zmagać się o pierwsze miejsce w rundzie jesiennej. Mistrza ligi wyłonimy dopiero po rewanżach.

Wyniki sobotnich spotkań:
Szuć – LKS Kot 3:1
Bad Boys -Materiał Jedwabno 7:0
Siwki – Nowy Dwór 12:2
Magiczny Trójkąt – FC Wymiatacze 7:3
Butryny : Nowy Dwór II 17:2

punkty zdobyte po rozegraniu 5 kolejek:
Bad Boys 12 pkt
Szuć 12 pkt.
Magiczny Trójkąt 12 pkt.
Butryny 10 pkt.
Materiał Jedwabno 7 pkt.
LKS Kot 6 pkt
Siwki 6 pkt.
Nowy Dwór 3 pkt.
FC Wymiatacze 0 pkt
Nowy Dwór II 0 pkt

Zapraszamy na kolejne spotkania 28.11.14 o godzinie 19:00
Skróty meczy na profilu Facebook Hali Sportowej w Jedwabnie