W dniu 14.11.2014 r. na hali sportowej w Jedwabnie, została rozegrana kolejna kolejka rundy jesiennej halowej piłki nożnej. Bardzo ciekawym meczem okazało się spotkanie LKS Kot z Siwki Jedwabno. Początek meczu bardzo zacięty i afektowny, lecz w drugiej połowie posiadająca większe doświadczenie drużyna z LKS Kot strzelając dwie następne bramki postawiła kropkę na tzw. i.

Drużyna z Nowego Dworu nie sprostała drużynie Magiczny Trójkąt, która dość wysoko pokonała drużynę – tu też dały o sobie znać warunki kondycyjne, którymi dysponowała drużyna z Magicznego Trójkąta.

Wysokie zwycięstwo odnotowała również drużyna z Butryn, która pokonała drużynę FC Wymiataczy – pomimo delikatnych zmian kadrowych uległa bojowo nastawionej drużynie z Butryn

Ostatnim meczem czwartej kolejki był mecz pomiędzy Szuć a Bad Boys Jedwabno. Meczu tego nie można nazwać meczem fair play. Był on na wysokim poziomie i broniący tytułu mistrza Bad Boys mieli problemy na boisku z utrzymaniem wyniku. W momencie nieporozumienia na boisku, gracze z Bad Boys obieli prowadzenie co doprowadziło ich do zwycięstwa całego spotkania- przez takie niesportowe zachowanie. Organizatorzy zastanawiają się nad powtórzeniem tego meczu. Zapraszamy do obejrzenia skrótów meczy na profil Facebook hali sportowej w Jedwabnie.

Zapraszamy na kolejne spotkania w dniu 22.11.2014 r.

Butryny – FC Wymiatacze 5:1
LKS Kot- Siwki Jedwabno 5:3
Magiczny Trójkąt – Nowy Dwór 6:2
Bad Boys – Szuć 4:3
Materiał Jedwabno – pauza