Jeśli właśnie jesteś absolwentem szkół o kierunkach: hotelarstwo, gastronomia, turystyka bądź pokrewnych albo posiadasz doświadczenie w branży hotelarsko ? gastronomicznej ( do dwóch lat ), oferujemy Ci staż i stypendium ( 6 900 euro) w hotelach w Wielkiej Brytanii. Zapewniamy organizację podróży, zakwaterowania i wyżywienia oraz szkolenia językowe , kulturowe i pedagogiczne .
Nasza propozycja to możliwość zdobycia nowych umiejętności i kompetencji zawodowych w zakresie usług turystycznych i hotelarskich. Dodatkowo udoskonalisz swój język angielski i zwiększysz swoje szans na zatrudnienie.
Po odbyciu 24 tygodniowego stażu, uzyskasz certyfikaty: ?Letter of Achievement?, ? Europass- Mobilność? oraz ?Indywidualny wykaz osiągnięć (ECVET)?. Zyskasz pierwsze doświadczenie w międzynarodowych branżach hotelarskich, poznasz nowy kraj i jego wielokulturowość, zwiększysz swoją wiedzę z zakresu innowacyjnych usług turystycznych. Niezaprzeczalnie udział w projekcie podniesie Twoje aspiracje zawodowe. Nasza firma posiada kilkuletnie doświadczenie w realizacji tego typu zadań, masz gwarancję iż pozostaniesz pod naszą opieką do momentu powrotu do Polski.
Rekrutacja trwa do 28 lutego 2013 roku.

Dokumenty aplikacyjne do pobrania na stronie www.jans.tv/LdV

Biuro Projektu: Jans Consulting, ul. Lubelska 25 lok. 5 , 10-408 Olsztyn. tel. 89 533 44 01