10 marca 2023 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Jedwabnie wspólnie celebrowaliśmy Dzień Kobiet. Przybyłe Panie i Panów, bo oni również tego dnia obchodzili swoje święto, przywitał Adam Cudak – Dyrektor GOK w Jedwabnie, który po krótkiej przemowie, odczytał list Pani Marszałek – Sylwii Jaskulskiej, skierowany do solenizantek. Z okazji tego podwójnego święta swoją obecnością zaszczyciła nas grupa kabaretowa „I co dalej…” działająca przy Miejskim Domu Kultury w Szczytnie. Zaprezentowany na scenie sali kinowej autorski skecz grupy pt. „Ale heca…” to program muzyczno – kabaretowy, który w zabawny sposób przedstawia perypetie życia codziennego kobiety i mężczyzny. Błyskotliwość i improwizacja sceniczna to zdecydowanie mocna strona kabaretu, bowiem jedną z ról odegrał nawet nasz wójt i to zupełnie nieświadomie😃
Okazji do śmiechu było więc bez liku co najlepiej obrazują poniższe zdjęcia.
Po występie Sławomir Ambroziak – Wójt Gminy Jedwabno złożył wszystkim Paniom i Panom serdeczne życzenia oraz razem z Dyrektorem GOK wręczyli każdemu uczestnikowi kwiatka.
Za piękny anturaż dziękujemy bardzo Pani Henryce Budnej, bo to ona stworzyła ten cudowny wystrój sali kinowej GOK. Doskonałym uzupełnieniem dekoracji była także wystawa rękodzieł studentek stowarzyszenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Szczytnie.