W piątek 02.12.2022 r. w Jedwabnie odbył się kolejny Jarmark Bożonarodzeniowy. Świąteczna atmosfera sprzyjała zakupom rękodzieła, dekoracji, naturalnych kosmetyków, domowych wypieków i wędlin. Podczas jarmarku mogliśmy również skosztować przepysznych pierogów czy gorącego barszczu z uszkami, które przygotowane zostały przez KLUB SENIORA „ZŁOTA JESIEŃ”.
W nastrój zbliżających się świąt wprowadzały nas kolędy w wykonaniu uczennic Zespołu Szkół w Jedwabnie: Nikoli Rydzewskiej, Mai Bojarskiej, Amelii Rogalskiej, Kornelii i Amelii Pac, Oliwii Krajza, przygotowanych przez Panią Barbarę Gnoza-Wawrzynkiewicz oraz występ grupy tanecznej działającej przy Gminnym Ośrodku Kultury.
Nie zabrakło również innych atrakcji tj. dekorowanie pierników, zdobienie bombek choinkowych czy wizyty Świętego Mikołaja, z którym zarówno dzieciaki i dorośli mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.
Gminny Ośrodek Kultury dziękuje: Środowiskowemu Domu Samopomocy w Jedwabnie, Zespołowi Szkół w Jedwabnie, Klubowi Seniora „ZŁOTA JESIEŃ”, Zakładowi Gospodarki Komunalnej w Jedwabnie oraz Gminnej Bibliotece Publicznej w Jedwabnie za współprzygotowanie tego wydarzenia.