Mieszkańcy Gminy Jedwabno!!!

Gorąco zachęcamy do oddania głosu poparcia na projekt „Pod biało-czerwoną”, który zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu.

Inicjatywa zakupu masztu i flagi zależeć będzie tylko od Was!!!

DZIAŁAMY!!!

Aby zagłosować należy wejść na stronę : https://www.gov.pl/web/bialoczerwona/opis-i-cel-projektu/

następnie kliknąć w niebieski pasek z napisem „oddaj głos poparcia” i wypełnić ankietę. W rubryce MIEJSCOWOŚĆ zaznaczamy JEDWABNO. W rubryce IMIĘ I NAZWISKO LIDERA (pole nieobowiązkowe) można wpisać GOK JEDWABNO. Regulamin konkursu dostępny na powyżej stronie.

 

Musimy uzbierać odpowiednią (szczegóły w regulaminie) liczbę głosów poparcia online za pomocą powyższego serwisu. Głos poparcia dla inicjatywy zakupu masztu i umieszczonej na nim flagi, która będzie dumnie eksponowana w centralnym miejscu gminy, mogą oddawać jej mieszkańcy. ” Dzięki projektowi chcemy także budować wspólnotę i wzmacniać ideę zaangażowanego społeczeństwa obywatelskiego. Niech biało-czerwona dumnie, przez cały rok, powiewa w sercach naszych małych Ojczyzn!” – tak do udziału w projekcie zachęcają organizatorzy.

 

Liczymy na Państwa wsparcie