Ogólnopolski Dzień Bibliotekarza i Bibliotek obchodzony jest 8 maja od 1985 roku. Święto to zainicjowane zostało przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. To właśnie dzisiaj pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia Pani Irenie Cytruk Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Jedwabnie oraz filii w Nowym Dworze, pracownikom Pani Aleksandrze Krawczewskiej i Pani Joannie Żmijewskiej, a także pracownikom Biblioteki Zespołu Szkół w Jedwabnie.

Szanowni Państwo życzymy Wam wielu sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym. Podejmowania jeszcze więcej, tak ciekawych inicjatyw i realizacji, tak inspirujących przedsięwzięć, które tworzyliście do tej pory, a w szczególności życzymy Wam niesłabnącej sympatii czytelników.

 

A tak Biblioteka na swoim profilu na FB pozdrawia swoich czytelników:

Maj miesiącem Bibliotek

W obecnej, trudnej dla nas wszystkich sytuacji, przenosimy majowe biblioteczne święto do świata wirtualnego! Upłynie trochę czasu zanim życie kulturalne wróci do normy. W związku z tym zapraszamy wszystkich do wspólnego wspominania najpiękniejszych chwili 🙂 Najpiękniejszych, bo spędzonych z Wami, nasi DRODZY CZYTELNICY.Dziękujemy Wam Kochani! Dbajcie o zdrowie swoje i swoich najbliższych.Pozdrawiamy serdecznie i pamiętajmy JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE!

Opublikowany przez Gminna Biblioteka Publiczna w Jedwabnie Czwartek, 7 maja 2020