Majówkę w Gminie Jedwabno corocznie spędzaliśmy na sportowo w tym roku będzie troszeczkę inaczej, ale nadal pozostaniemy w Naszej tradycyjnej tematyce. Zapraszamy Państwa serdecznie do podjęcia wyzwania i wzięcia udziału w Internetowym Majówkowym Biegu po Zdrowie z dowolną aplikacją biegową. Więcej o akcji opowiada Nasza olimpijka – Anna Jesień na profilu Facebook Gminnego Ośrodka Kultury !!!

INTERNETOWY MAJÓWKOWY BIEG PO ZDROWIE!

Kochani!Majówka tuż tuż….W Gminie Jedwabno co roku spędzamy ją na sportowo. Niestety, w tym roku plany pokrzyżował Nam koronawirus i nie możemy wszyscy razem spotkać się na Stadionie w Jedwabnie. Ale spokojnie…..razem z Anna Jesień zapraszamy Was do wzięcia udziału w Internetowym Majówkowym Biegu po Zdrowie z aplikacją biegową. START: 1 MAJA (piątek) godz. 12:00Dystans do pokonania: Dzieci do 9 lat: 200mKobiety: 900mMężczyźni: 2000mDla Zwycięzcy w każdej kategorii nagroda w postaci pucharu!Zamieszczajcie zapisane z aplikacji zdjęcia po przebiegnięciu odpowiedniego dystansu w komentarzach pod postem (macie na to czas do końca dnia 1 maja)! Zapraszamy!#gminajedwabno #annajesień #majówkowybiegpozdrowie #zostańwdomuDokładne zasady przedstawia Wam Anna Jesień – olimpijka, utytułowana biegaczka. Posłuchajcie!

Opublikowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Jedwabnie Środa, 29 kwietnia 2020

 

START: 1 MAJA (piątek) godz. 12:00
Dystans do pokonania:
Dzieci do 9 lat: 200m
Kobiety: 900m
Mężczyźni: 2000m

Dla Zwycięzcy w każdej kategorii – puchar !
Zamieszczajcie zapisane z aplikacji zdjęcia po przebiegnięciu odpowiedniego dystansu w komentarzach pod postem opublikowanym na FB przez Gminny Ośrodek Kultury w Jedwabnie (macie na to czas do końca dnia 1 maja)! Zapraszamy!