PIĄTEK 13 lipca 2018 r.
Już w piątek 13 lipca 2018 r. o godzinie 18:00 zapraszamy na koncert kabaretowy Krzysztofa Daukszewicz oraz Marka Majewskiego w Gminnym Ośrodku Kultury w Jedwabnie.
Krzysztof Daukszewicz polski satyryk, felietonista, tekściarz, poeta, piosenkarz, gitarzysta i kompozytor. Pan Krzysztof to stały gość naszej gminy, który spędził na jej terenie wiele lat. Wspaniały kabareciarz, zanany wszystkim ze specyficznego poczucia humoru.
Marek Majewski to autor i kompozytor, śpiewający poeta i satyryk, felietonista, reżyser, współautor politycznych szopek noworocznych. Jest scenarzystą i reżyserem licznych programów estradowych, telewizyjnych i radiowych, m.in. własnego programu telewizyjnego Kabaretowa Lista Przebojów. Znany widzom jako współtwórca telewizyjnego programu satyrycznego „Polskie Zoo”.
Zapowiada się wieczór pełen humoru i satyry. Wstęp wolny.
SOBOTA  14 lipca 2018 r.
Na scenie gwiazdą wieczoru będą Łobuzy. Zespół, którego każdy utwór jest hitem. Mają na swoim koncie kawałki, które każdy zna i nuci m.in. „Ona czuje we mnie piniądz”, „Łobuz kocha najbardziej” czy „Oczy jak pińć złoty”. Na naszej scenie w Jedwabnie już w sobotę.
Impreza dobędzie się na Stadionie Sportowym w Jedwabnie przy ul. Olsztyńskiej.