Szanowni Państwo.

Gmina Jedwabno prowadzi internetową stronę cmentarzy znajdujących się na jej terenie. Pod adresem: http://jedwabno36.artlookgallery.com/ możliwy jest wirtualny „spacer” po sześciu cmentarzach zlokalizowanych na terenie naszej gminy.

W zakładce: Plan cmentarza http://jedwabno36.artlookgallery.com/mapa/ mogą Państwo odnaleźć dokładnie położenie danego grobu na mapie, jego zdjęcia, informacje o pochowanej w danym miejscu osobie.

W zakładce: Rocznice http://jedwabno36.artlookgallery.com/rocznice.php mogą Państwo codziennie śledzić rocznice dotyczące wszystkich osób pochowanych.

W zakładce: Szukaj grobu http://jedwabno36.artlookgallery.com/grobonet/start.php mogą Państwo odnaleźć grób lub osobę która Państw interesuje.

 

Strona umożliwia nie tylko odnalezienie swoich bliskich w bazie osób pochowanych oraz zlokalizowanie ich grobu na mapie cmentarza ale daje także możliwość zapalenia wirtualnego znicza na danym grobie.

 

 

W przypadku znalezienia niezgodności na mapie lub chęci uzyskania informacji w tym temacie, prosimy o kontakt na adres e-mail: [email protected].

Plik do pobrania: