Promocja Gminy działa bardzo aktywnie i co jakiś czas prezentujemy Państwu nowinki w tym temacie. Tym razem nie lada gratka dla wielbicieli naszej małej ojczyzny. Miło jest nam poinformować, że wydaliśmy Folder promocyjny o Gminie Jedwabno!

Oprócz podstawowych informacji o gminie, jej walorach, ciekawych miejscach i atrakcjach, znajdą tam Państwo wiadomości na temat bazy turystycznej, wydarzeń i imprez, działalności społecznej na terenie gminy oraz mapę gminy. Całość uzupełniają przepiękne zdjęcia krajobrazów, przyrody, zwierząt, fotografie ze zrealizowanych działań wielu fotografów współpracujących z nami. W publikacji, tak jak obiecaliśmy, znalazły się również zdjęcia zwycięzców fotograficznego konkursu Facebookowego: Katarzyny Konik, Jerzego Niksy i Przemysława Krajzy. Całości publikacji przyświeca slogan promujący Gminę Jedwabno: „miejsce w którym chcesz żyć i do którego pragniesz wracać…”.

Folder od maja dostępny będzie w Urzędzie Gminy w Jedwabnie oraz w lokalnym Punkcie Informacji Turystycznej. A już 1 maja chętni otrzymają egzemplarze publikacji podczas imprezy „V Bieg Caritas” oraz 3 maja podczas „Turnieju 6-stek piłkarskich o Puchar Wójta Gminy Jedwabno”. Obie imprezy odbywać się będą na Stadionie w Jedwabnie.