Jako, że sezon turystyczny zbliża się wielkimi krokami, kontynuujemy działania mające na celu poprawę wizerunkową naszej gminy.

Po tym jak zimą ustawiliśmy tablice informacyjno-promocyjne w miejscowości Dłużek, wykonaliśmy materiały promocyjne w postaci ulotek dotyczących Kalendarza Imprez 2017 oraz Przytuliska, zainstalowaliśmy nowe lampy solarne nad jeziorem w miejscowości Dłużek i Lipniki, doposażyliśmy place zabaw w wielu miejscowościach (Jedwabno, Waplewo, Lipniki), nadszedł czas na Jedwabno.

W centrum modernizacji poddana została tablica reklamowo-informacyjna stojąca przy kamienicy przy ul. 1 Maja. Prezentuje ona mapę gminy oraz firmy działające na jej terenie.

Natomiast przy Punkcie Informacji Turystycznej, działającym w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Jedwabnie, stanęła nasza piękna rzeźba – witacz, znana już Państwu z ubiegłego roku, gdzie witała gości podczas Dożynek Powiatowych w Jedwabnie, a w tym roku będzie perełką dla turystów stojącą w samym centrum miejscowości.

Mamy dla Państwa jeszcze wiele niespodzianek, które są aktualnie w czasie realizacji. Zaskoczymy już niedługo kolejnymi pozytywnymi wiadomościami w zakresie promocji turystycznej gminy!