22.07.2022 r.

PRACA SZUKA CZŁOWIEKA

Lodziarnia NICE Małgorzata Graczyk w Dłużku, poszukuje pracownika na wybrane dni (do ustalenia) w sierpniu. Telefon do kontaktu – 519 830 323

 

09.06.2022 r.

Osoby zainteresowane ofertą pracy zachęcamy do składania aplikacji poprzez link praca.michelin.pl.

 

22.07.2021 r.

PRACA! JEDWABNO STOKROTKA!
Szukasz stabilnej pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku?
Wynagrodzenia zawsze na czas?
Umowy o pracę od pierwszego dnia?
Możliwości rozwoju?
Nie czekaj, APLIKUJ DO NAS! Wszystkiego Cię nauczymy!
Aplikuj przez formularz:
Zastępca Kierownika Sklepu
https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=878e8544ddb846eb849617730c3bc59a
LUB wyślij swoje CV na maila [email protected] z dopiskiem JEDWABNO

01.06.2021 r.

Firma El-Dom poszukuje pracownika budowlanego z doświadczeniem, przy wznoszeniu stanów surowych otwartych. Stała praca,  miła atmosfera.

Zainteresowane osoby proszone są o kontakt telefoniczny  506 667 275.

 

28.03.2018 r.

Restauracja w Wielbarku poszukuje do pracy dwóch pracowników na stanowisko cukiernik i kucharz. Mogą zaoferować nocleg. Nie jest wymagane doświadczenie ale chęci do pracy. Propozycja to 12,00 zł do ręki na start. Z czasem zapewniają podwyżkę.

Zainteresowane osoby proszone są o kontakt telefoniczny na numer +89 621 81 65.

 

 

22.01.2018 r., nadal aktualne 13.03.2018 r.

Kasjer-sprzedawca na Stacji Paliw PKN ORLEN w Jedwabnie

Stacja Paliw Orlen w Jedwabnie poszukuje pracownika na stanowisko Kasjer-sprzedawca.  CV wraz ze zdjęciem należy wysyłać na adres: [email protected].

 

 

 

 

 

13.12.2017 r.

Opiekun osoby starszej w Niemczech

 

30 stycznia 2017 r.

Praca dla opiekunek osób starszych w Niemczech

Firma z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu wyjazdów dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych do Niemiec. Pośrednictwem pracy zajmuje się od 1995 roku. Posiadają sieć oddziałów w całej Polsce. Świadczą usługi z zakresu pośrednictwa pracy. Zatrudniają Opiekunki i Opiekunów osób starszych i chorych, którzy podejmują pracę na terenie Niemiec.

Firma oferuje w pełni legalne i bezpieczne zatrudnienie oraz stałą opiekę Konsultantów. Jako standard osoby pracujące otrzymują w pełni zorganizowany darmowy przejazd w obydwie strony oraz bardzo dobre warunki pracy ? jedne z najwyższych stawek na rynku. Każde zlecenie jest dokładnie weryfikowane ? współpracują jedynie ze sprawdzonymi koordynatorami po stronie niemieckiej. Każdorazowo zapewniają darmowe wyżywienie i darmowy osobny pokój.

Jako jedna z nielicznych firm w Polsce świadcząca takie usługi podpisuje z Opiekunkami czytelną umowę, zapewniając tym samym wysokie składki ZUS na poczet przyszłej emerytury. Dodatkowo wspiera kobiety, które z racji wieku (45+) nie są w stanie podjąć zatrudnienia w Polsce, oferując im darmowe kursy językowe, przygotowujące do wyjazdu do pracy.

Firmie zależy alby mieszkanki Gminy Jedwabno nadal podejmowały z nią współpracę.

Osoby zainteresowane pracą zapraszamy na stronę: http://www.opiekunka.gowork.pl/

 

9 listopada 2016 r.

IKEA – Poszukiwani kandydaci do pracy

IKEA INDUSTRY Oddział w Wielbarku poszukuje kandydatów/ki na stanowiska: operator maszyn/pracownik produkcji. Zainteresowane osoby, prosimy o złożenie aplikacji na adres [email protected] z dopiskiem w tytule: OPERATOR.

bez-tytulu

ogloszenie-do-pobrania

 

7 września 2016 r.

DOHME – niemiecka firma poszukuje pracowników z Polski do zbioru pieczarek w Niemczech.

27 sierpnia 2016 r. Firma Dohme zorganizowała spotkanie dla osób zainteresowanych pracą w Niemczech przy zbiorze pieczarek. Spotkanie odbyło się w Gminnym Ośrodku Kultury w Jedwabnie, natomiast podczas Dożynek Powiatu Szczycieńskiego w Jedwabnie 28 sierpnia 2016 r. na stoisku firmy Dohme przedstawiciele udzielali informacji o możliwości podjęcia pracy.

Oferta pracy jest nadal aktualna. Firma prowadzi nabór ciągły pracowników.