W sobotę 07.02. 2015 r. rozegrano kolejne mecze rundy wiosennej. Mecze przebiegły w zaciętej atmosferze, co poskutkowało w dwóch meczach żółtymi kartkami. Było sporo sytuacji kwalifikujących się na ?kartonik?, ale sędzia podszedł do tego łagodnie. Walka odbywała się dość mocno.
Z powodu pierwszego meczu w sobotę, kiedy to lider Bad Boys, posiadający pierwsze miejsce i mistrz pierwszej edycji, został pokonany przez zespół z Szuci i to dość wysoko. Pytani zawodnicy z Bad Boys o przyczynę, nie potrafili odpowiedzieć. Po tym spotkaniu kolejne mecze rozgrywane były na wysokim poziomie zarówno piłkarskim jak i emocjonalnym, ponieważ różnica punktów do pierwszego miejsca zaczęła się kurczyć, co spowodowało ciekawe spotkania wśród kolejnych zespołów. Liderzy ligi coraz mocniej zaczynają podkręcać poziom rozgrywek i co mecz zmienia się sytuacja w tabeli.
Ciężko na tę chwilę jednoznacznie wskazać pretendenta do drugiego miejsca, co pokazały sobotnie spotkania. Lider zaczął być zagrożony, na uwagę zasługuje też zespół Siwki, który wysoko pokonał zespół z LKS Kot. Drużyna ta, coraz lepiej radzi sobie w rozgrywkach i z meczu, na mecz zbiera punkty. Jak mówią inne zespoły zaczyna liczyć się jako trudna do pokonania drużyna.

Na kolejne spotkanie zapraszamy 13.02.15 (piątek) o godzinie 19.00.

wyniki:
Szuć – Bad Boys 7:3
Siwki – LKS Kot 9:2
Magiczny Trójkąt – Nowy Dwór I 5:2
Butryny – FC Wymiatacze 3:2
Materiał Jedwabno – Nowy Dwór II 6:3

Wszystkim zakochanym i tym szukającym miłości, wszystkiego najlepszego
z okazji nadchodzących walentynek życzą Animatorzy Sportu z Jedwabna
Robert Matuszewski i Marcin Zapadka