VI. Festiwal Folklorystyczny w Jedwabnie jest już historią…
Z tego miejsca pragniemy podziękować wszystkim, którzy mimo deszczu i wiatru pojawili się dość licznie na koncertach i uczestniczyli w jarmarku, wspierając wystawców, którzy także, – w okrojonym składzie – mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, zechcieli przyjechać i podzielić się swoją twórczością.
Dziękujemy przybyłym włodarzom i gościom – liczymy, że niedługo uda nam się zrealizować zapewnienia o zadaszeniu amfiteatru w Jedwabnie – m.in. na taką okoliczność, jak niedzielne wydarzenie.
Serdeczne podziękowania kierujemy także dla członków SK Tanecznik i wolontariuszy, którzy od wielu miesięcy pracowali nad organizacją Festiwalu oraz stanęli na wysokości zadania w niedzielę i od samego rana starali się zorganizować wydarzenie tak, by, mimo przeciwnościom, wszyscy chętni mogli zasiąść przed sceną i podziwiać twórców, którzy przyjechali z różnych stron Polski.
Dziękujemy także, a może przede wszystkim, zaproszonym zespołom. Poziom występów był genialny, odbiór publiczności fenomenalny, a nasz zachwyt nad Waszą twórczością przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania.
Pogoda nie dopisała, ale i tak, dzięki Wam, było pięknie.
DZIĘKUJEMY
Tekst źródło: Zespół Pieśni i Tańca Jedwabno

Zdjęcia: Katarzyna Niksa, Jerzy Niksa, Wiesław Nosowicz