Tak jak wcześniej pisaliśmy, dopóki sytuacja się nie zmieni Gminny Ośrodek Kultury działa dla Was w trybie online! I tak propozycje filmowe są jedną  spośród wielu form jakie proponujemy Państwu na naszym profilu na facebooku. Dotychczas prezentowane przez nas filmy były skierowane  zarówno do tych najmłodszych, jak i starszych miłośników filmów animowanych. Pojawiły się „Trolle”- pierwsza część dla przypomnienia oraz „Trolle 2”, których premiera w Polsce odbyła się całkiem niedawno, bo 2 października 2020 r.  Następnym seansem, na który Państwa serdecznie zapraszamy jest również nowość – to film „Psy i koty 3”. Te dwa ostatnie są z listopadowego repertuaru kina Plan na kino. Zapraszamy do oglądania!

„Trolle”

Księżniczka Poppy wyrusza w pełną niebezpieczeństw przygodę, żeby uratować przyjaciół i pomóc towarzyszowi odnaleźć radość.

„Trolle 2”

Poppy i Mruk z przyjaciółmi wyruszają w wielką podróż, by dokonać niemożliwego: pogodzić ze sobą wszystkie Trolle i połączyć się przeciw wrogowi.

„Psy i koty 3”

Mija 10 lat od stworzenia zaawansowanego międzygatunkowego systemu ochrony opracowanego i monitorowanego zarówno przez koty, jak i psy. Jego celem jest utrzymanie pokoju w razie jakichkolwiek sporów. Ale pewien złoczyńca, spec od techniki, włamuje się do sieci bezprzewodowych i przejmuje kontrolę nad częstotliwościami słyszanymi tylko przez koty i psy. Doprowadza to do ponownego konfliktu. Globalna kocio-psia wojna ZNOWU WYBUCHA.
Zespół początkujących i niedoświadczonych agentów będzie musiał zawierzyć starym dobrym zwierzęcym instynktom, aby przywrócić powszechny ład i harmonię między psami a kotami.