Szanowni Państwo!

Dnia 9 listopada 2020 r. na sali kinowej Gminnego Ośrodka Kultury w Jedwabnie zagości ponownie kino. Plan na kino – PRZEDSTAWIAJĄ PROVIDENT I AXA.

Link do wydarzenia na facebooku https://www.facebook.com/events/892397177833113/

Wszystkie seanse realizowane przez PLAN NA KINO – PRZEDSTAWIAJĄ PROVIDENT I AXA są bezpieczne pandemicznie.

Szczegółowe informacje na temat obowiązków i zaleceń dla widzów oraz szczegółowy regulamin kina są dostępne na  specjalnej podstronie   https://plannakino.pl/bezpieczenstwo

Najważniejsze punkty dotyczące bezpieczeństwa pandemicznego:

  1. Wszyscy nasi pracownicy przez cały czas nosić będą przyłbicę i/ lub maseczki
  2. Wozimy ze sobą podajniki z płynem do dezynfekcji rąk
  3. Wprowadzamy szczegółowy regulamin dla widzów:
  1. widzowie nie mogą mieć więcej niż 37 stopni Celsjusza
  2. aby uczestniczyć w pokazach, będą musieli też nosić maseczki/ przyłbice
  3. i zdezynfekować dłonie przed wejściem do Domu Kultury
  1. Bilety będą sprzedawane na 25% miejsc na sali
  2. W salach z numeracją miejsc sprzedamy bilety na co drugi fotel
  3. W trakcie pandemii poranne seanse, skierowane do grup szkolnych i przedszkoli organizujemy jedynie na zamówienie (istnieje również możliwość realizacji projekcji na terenie szkoły)
  4. Odstępy między seansami będą dłuższe, abyśmy zdążyli nie tylko sprzątnąć salę, ale również ją zdezynfekować i wywietrzyć

Ważne! Do końca 2020 roku, w związku z ograniczeniem widowni na salach kinowych, nie prowadzimy rezerwacji telefonicznej biletów.

Zalecamy zakup biletów online i płatności bezdotykowe.https://plannakino.pl/trasa_kina/szczegoly/230

Poniżej przedstawiamy repertuar:

 

„Trolle 2”

godzina emisji: 14:00

Animacja, familijny, komedia, muzyczny, 2D DUBBING PL, ograniczenia wiekowe: B.O., cena biletu: 17 zł normalny, 15 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), czas trwania: 91 minut, zwiastun:https://youtu.be/LlSBRw4UbfY

Opis:

OSTRZEŻENIE: Twoje oczy mogą nie być przyzwyczajone do oglądania tylu kolorów i takiego natężenia szczęścia.

Po gigantycznym sukcesie pierwszej części (ponad 340 milionów dolarów), zachwytach krytyków i publiczności oraz międzynarodowych nagrodach (nominacja do Oscara® za piosenkę „Can’t Stop the Feeling” Justina Timberlake’a, która stała się najczęściej ściąganą piosenką 2016 roku), czas na zupełnie nową przygodę! Poppy i Mruk odkrywają, że poza ich wioską istnieją inne światy zamieszkane przez Trolle, z którymi – by tak rzec – jakoś im nie po drodze. Kiedy niespodziewane niebezpieczeństwo zagrozi całej populacji Trolli, Poppy i Mruk oraz ich przyjaciele wyruszą w wielką podróż przez nowe – niebezpieczne – lądy, by dokonać niemożliwego: pogodzić ze sobą wszystkie Trolle i połączyć się przeciw wrogowi.

W filmie usłyszymy Justina Timberlake’a i Annę Kendrick, a także laureata Oscara® Sama Rockwella oraz zdobywcę nagrody Grammy – Chance’a the Rappera. Ich głosami przemówią (i zaśpiewają) Trolle. A to nie koniec niespodzianek – jednej z postaci filmu głosu użyczy Jamie Dornan, gwiazda „Pięćdziesięciu twarzy Greya”!

 

„Psy i koty 3: Łapa w łapę”

godzina emisji: 16:00

Animacja, familijny, 2D PL, ograniczenia wiekowe: B.O., cena biletu: 17 zł normalny, 15 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), czas trwania: 84 minut, zwiastun:  https://www.youtube.com/watch?v=LlSBRw4UbfY&feature=youtu.be

 

Mija 10 lat od stworzenia zaawansowanego międzygatunkowego systemu ochrony, opracowanego i monitorowanego zarówno przez koty, jak i psy. Jego celem jest utrzymanie pokoju w przypadku sporów. Ale pewien złoczyńca, spec od techniki, włamuje się do sieci bezprzewodowych. Przejmuje kontrolę nad częstotliwościami, słyszanymi tylko przez zwierzęta, doprowadzając do konfliktu. Globalna wojna między psami a kotami ZNOWU WYBUCHA. Zespół początkujących i niedoświadczonych agentów będzie musiał zawierzyć starym, dobrym zwierzęcym instynktom w celu przywrócenia powszechnego porządku i pokoju między dwoma gatunkami.

„Szkoła czarownic: Dziedzictwo”

godzina emisji: 18:00

Fantasy, Thriller, 2D NAPISY PL, ograniczenia wiekowe: 16+, cena biletu: 17 zł normalny, 15 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), czas trwania: 94 minuty, zwiastun:  https://youtu.be/pDYNZewDq9A

Opis:

„Szkoła czarownic: dziedzictwo” to kontynuacja przebojowego filmu fantasy „Szkoła czarownic” z 1996 roku.

W najnowszej produkcji Blumhouse główna bohaterka, Lilith (Cailee Spaeny) trafia do nowej szkoły po tym jak przeprowadziła się do domu ojczyma (David Duchovny). Lilith dołącza do grupy nastoletnich czarownic.

Dziewczyny eksperymentują z czarami i magią. Podobnie, jak w pierwszym filmie „Szkoła czarownic” także w tej kontynuacji początkowa zabawa i ekscytacja nowymi mocami zaczyna przybierać bardzo mroczny obrót.

„Tenet”

godzina emisji: 20:00

Akcja, sensacyjny, science-fiction 2D NAPISY PL, ograniczenia wiekowe: 15+, cena biletu: 17 zł normalny, 15 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), czas trwania: 150 minut, zwiastun: https://youtu.be/uFnEso_e9T8

Opis:

John David Washington wciela się w rolę głównego bohatera najnowszego filmu Christophera Nolana pod tytułem Tenet. Ten spektakularny obraz science fiction jest zarazem tętniącym akcją thrillerem.

Uzbrojony tylko w jedno słowo — Tenet — bohater przenika w mroczny świat międzynarodowych szpiegów, próbując ocalić świat. Do tego jednak nieodzowne okazuje się skorzystanie ze zjawiska, wykraczającego poza czas realny.

Nie, nie z podróży w czasie. Z inwersji.

Oprócz Washingtona w Tenecie występują Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Dimple Kapadia, Aaron Taylor-Johnson, Clémence Poésy oraz Michael Caine i Kenneth Branagh.