Młodzież z Gminy Jedwabno nie przestaje Nas zadziwiać swoimi kreatywnymi pomysłami. I tak, grupa „Niepokonani” w ramach realizacji projektu „Równać Szanse” wyreżyserowali musical pn. „Koty”.

Wiktoria to porzucony kot, który przybłąkał się do Kota. Poznaje tam okolicznych mieszkańców, ich zajęcia i tereny. Trafia w momencie corocznego wyboru kocurka do nieba. Przywódczyni kociej gromady, zwana wyrocznią wybiera jednego kocurka, który zyska nowe- lepsze życie w niebiańskim świecie. Niestety Zły kocur też chciałby dostać nowe życie… Wszystkie te wydarzenia scalają całą kocią społeczność mieszkańców Kota w jedną rodzinę – tak opowiada o fabule grupa twórców.

Efekty ich pracy oceńcie Państwo sami.

Musical "Koty" w reżyserii Niepokonanych

Musical „Koty” w reżyserii Niepokonanych!Musical warto obejrzeć do końca, bo tam czeka niespodzianka dla najwytrwalszych! ;PWiktoria to porzucony kot, który przybłąkał się do Kota. Poznaje tam okolicznych mieszkańców, ich zajęcia i tereny. Trafia w momencie corocznego wyboru kocurka do nieba. Przywódczyni kociej gromady, zwana wyrocznią wybiera jednego kocurka, który zyska nowe- lepsze życie w niebiańskim świecie.Niestety Zły kocur też chciałby dostać nowe życie… Wszystkie te wydarzenia scalają całą kocią społeczność mieszkańców Kota w jedną rodzinę.#rownacszanse

Opublikowany przez Równać Szanse-Jedwabno Poniedziałek, 6 lipca 2020