30 czerwca 2018 r. po raz kolejny w miejscowości Burdąg mieszkańcy oraz turyści mieli okazję do wspólnego spędzenia czasu w miłej atmosferze. Wszystko za sprawą dobrze zorganizowanej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Burdągu przy współpracy z Sołectwem Burdąg.
Organizatorzy przygotowali całą masę atrakcji m.in. strażackie konkurencje dla dzieci i dorosłych, które poprowadził animator sportu Marcin Zapadka oraz pokaz pierwszej pomocy przygotowany przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Szczytnie. Druhowie OSP w Burdągu zaprezentowali widzom akcję ratowniczo – gaśniczą przygotowaną specjalnie na tę okazję. Największą radość sprawiła jednak zabawa w lawie piany, która okazała się świetnym innowacyjnym pomysłem.
Podczas tego wydarzenia nie zabrakło oczywiście pysznych gorących potraw oraz zabawy z zespołem na żywo. Całą imprezę poprowadził Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Jedwabnie Jerzy Pałasz.
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W BURDĄGU DRUHOWIE ORAZ DRUHNY DZIĘKUJĄ WSZYSTKIM SPONSOROM, ALE RÓWNIEŻ OSOBOM KTÓRE PRZYCZYNIŁY SIĘ DO WSPÓŁORGANIZACJI WYDARZENIA.
Dziękujemy i zapraszamy za rok!