PIKNIK STRAŻACKI W BURDĄGU OKAZAŁ SIĘ CIEKAWĄ FORMĄ NA SPĘDZENIE WSPÓLNEGO CZASU, UROZMAICONY PRZEZ DRUHÓW OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W BURDĄGU.

PODCZAS PIKNIKU NIE ZABRAKŁO POKAZÓW STRAŻACKICH, WYSTĘPÓW SCENICZNYCH CZY TEŻ MECZU W PIŁKĘ NOŻNĄ STRAŻ KONTRA RESZTA ŚWIATA. DZIECIAKI ORAZ DOROŚLI MOGLI RÓWNIEŻ WZIĄĆ UDZIAŁ W STRAŻACKICH KONKURENCJACH POPROWADZONYCH PRZEZ MARCINA ZAPADKA. ATRAKCJI ZABAW BYŁO CO NIE MIARA. ŚWIETNYM POMYSŁEM OKAZAŁA SIĘ WSPÓLNA ZABAWA W LAWIE Z PIANY, JAK I ZABAWA NA BOSKA W RÓŻNOKOLOROWEJ FARBIE. MINY DZIECIAKÓW BEZCENNE.

OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W BURDĄGU DRUHOWIE ORAZ DRUHNY DZIĘKUJĄ WSZYSTKIM SPONSOROM, ALE RÓWNIEŻ OSOBOM KTÓRE PRZYCZYNIŁY SIĘ DO WSPÓŁORGANIZACJI WYDARZENIA.

DZIĘKUJEMY PANU MARCINIE ZAPADKA, ANIMATOROM ORAZ DYREKTOROWI GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W JEDWABNIE, PANI ELI BRZÓSKA, A PRZEDE WSZYSTKIM WSZYSTKIM DRUHOM Z OSP BURDĄG ZA TAK WSPANIAŁĄ WŁOŻONĄ PRACĘ.

Pragniemy jednocześnie serdecznie podziękować Natalii i Bartkowi za występ artystyczny na pikniku strażackim. Wasz występ artystyczny był dużą atrakcją naszego spotkania i dostarczył wielu radosnych przeżyć wszystkim uczestnikom. Życzymy wielu sukcesów na drodze artystycznej!

OSP Burdąg