Już dzisiaj w Jedwabnie wyjątkowe wydarzenie!

Rozpoczynają się Dni Jedwabna,

w tym roku organizowane po raz 25!

 

Piątkowe popołudnie rozpoczynamy koncertem Zespołu „Pro Musica Antiqua”, który odbędzie się zaraz po uroczystej Mszy Świętej w Kościele w Jedwabnie. Następnie zapraszamy na salę widowiskową do Gminnego Ośrodka Kultury, gdzie rozbawią nas do łez aktorzy znani wszystkim z telewizyjnego serialu „Ranczo”, którzy jako grupa Kałamasz zaprezentują kabaret „Z ławeczki do Europy”.

Sobota to tradycyjna już impreza na stadionie w Jedwabnie, gdzie odbędą się zabawy dla dzieci i dla dorosłych. Najmłodszych zapraszamy na godzinę 16:00, kiedy to rozpocznie się występ grupy teatralnej pt. „W krainie Jaskiniowców”, a na boisku zagości wesołe miasteczko. Natomiast do późnych godzin nocnych bawić nas będą zespoły muzyczne, w tym gwiazda wieczoru Zespół „B-QLL”!

Niedziela zapowiada się słonecznie i sportowo – z Jedwabna przenosimy się na plażę wiejską w Nartach, gdzie będzie możliwość obserwowania zmagań w pływaniu długodystansowym „Open Water”, a wszystko to przy muzyce na plaży. Zawody organizowane są już po raz drugi na terenie jeziora Świętajno. Ten kto był w ubiegłym roku, wie że warto zobaczyć to wydarzenie!

Zapraszamy do Jedwabna i do Nart!!!