W sobotę 22 kwietnia 2017 r. odbył się trzeci mecz ligowy naszej lokalnej drużyny ?ZRYW? Jedwabno. KS ?Zryw? zremisował 1:1 (1:1) z KS 2010 Wrzesina. Bramkę dla Jedwabna zdobył Piotr Młotkowski.

Jedwabno jako pierwsze wyszło na prowadzenie podczas meczu. Już na początku padła pierwsza bramka, a parę minut później Wrzesinie udało się doprowadzić do remisu. Od tamtego momentu żadnemu zawodnikowi nie udało się wpisać na listę strzelców. Zryw prowadził grę w szczególności w drugiej połowie, gdzie miał kilka dogodnych sytuacji na poprawienie wyniku, jedną z najlepszych okazji w końcowej fazie meczu miał Dariusz Trzciński.

KS ?Zryw? Jedwabno tym samym nadal jest na fotelu lidera z 3 punktową przewagą nad FC Dajtkami.

Zapraszamy kibiców na kolejne zmagania w walce o A-klasę.