Kolejny już raz, w Gminnym Ośrodku Kultury w Jedwabnie, miało miejsce zakończenie i podsumowanie zajęć muzycznych w ramach realizacji zadania publicznego Gminy Jedwabno pn. ?Kuźnia Talentów w Gminie Jedwabno?. Tym razem termin ? 20 grudnia 2016 r. – spowodował, iż tematem wiodącym mogła być tylko kolęda. W związku z tym, każdy uczestnik zajęć przygotował na to spotkanie swoją aranżację tradycyjnej kolędy i przedstawił ją na instrumencie lub wokalnie.

Wieczór był również okazją do wspólnego spotkania rodzin adeptów muzyki, wymiany doświadczeń i odkrywania talentów muzycznych. Do wspólnego kolędowania przyłączyli się również uczestnicy Kuźni Talentów ze Szczytna i innych Gmin Powiatu Szczycieńskiego, jak również uczestnicy zajęć wokalnych i tanecznych z Gminnego Ośrodka Kultury w Jedwabnie.

Na zakończenie, Pani Joanna Gawryszewska z Fundacji Kraina Kreatywności ?KREOLIA?, przedstawiła plany Fundacji na następny rok oraz podkreśliła bardzo dobrą współpracę z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Jedwabnie w realizacji kolejnego już zadania publicznego, dofinansowanego przez Gminę Jedwabno.