kreoliaZapraszamy Państwa do udziału w Targach Organizacji Pozarządowych Powiatu Szczycieńskiego, które odbędą się 2 grudnia 2016 o godz. 14.30 na terenie Portu Lotniczego Olsztyn ? Mazury w Szymanach, w ramach zadania publicznego dofinansowanego przez Powiat Szczycieński pn. Szkoła Nowych Horyzontów Współpracy.

Jest to dla nas wszystkich wspaniała okazja do integracji i zaprezentowania działań III sektora w naszym powiecie. W trakcie targów odbędą się m.in. spotkania z przedstawicielami samorządów i zaproszonymi ekspertami,powstaną stoiska prezentacyjne, a na scenie będzie można zobaczyć występy artystyczne przedstawicieli poszczególnych organizacji.

Chęć udziału w wydarzeniu prosimy zgłaszać do 29 listopada 2016 r. na specjalnym formularzu zgłoszeniowym, który należy przesłać na adres:

Fundacja na Rzecz Wspierania Rozwoju Kreatywności oraz Rozwoju Twórczości Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Kreolia-Kraina Kreatywności, Jerutki 81, 12-140 Świętajno

lub na adres mailowy: [email protected]

lub osobiście: w Biurze Fundacji Kreolia-Kraina Kreatywności ul. Solidarności 6, 12-100 Szczytno, kontakt telefoniczny: Joanna Gawryszewska 604 801 551.

Zapraszamy również do udziału w konkursie ?Społecznie zaangażowani?.

Jeżeli Wasze stowarzyszenie, organizacja czy też grupa nieformalna w 2016 roku odniosła sukces, zorganizowała wyjątkowe wydarzenie lub wyróżniającą się inicjatywę, ma w swoim gronie super wolontariusza ? zgłaszajcie swoje kandydatury!

W załączeniu przesyłam regulamin konkursu i karty zgłoszeniowe.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 2 grudnia 2016 roku podczas I Gali Konkursu ?Społecznie zaangażowani?, która odbędzie się bezpośrednio po Targach.

Zgłoszenia można nadsyłać do 27 listopada br. pocztą elektroniczną na adres mailowy: [email protected] lub pocztą tradycyjną na adres: Lokalna Organizacja Turystyczna Powiatu Szczycieńskiego ul. Polska 12, 12-100 Szczytno z dopiskiem KONKURS.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy na Targi, regulamin konkursu i karty zgłoszeń do konkursu dostępne są pod linkiem: http://www.fundacja-kreolia.mazury.pl/