Zapraszamy we wtorek 29 listopada 2016 r. do Gminnej Biblioteki Publicznej w Jedwabnie na spotkanie autorskie dwóch pisarzy.

Pani Maria Ulatowska specjalizująca się głównie w literaturze z gatunku powieść obyczajowa. Na co dzień specjalistka od prawa dewizowego, dopiero na emeryturze znalazła trochę czasu i zrealizowała swoje marzenie. Mieszka w samym centrum Warszawy, ale najchętniej mieszkałaby gdzieś poza miastem. Kocha las, swoją rodzinę i psy. Na koncie ma dwanaście książek: Sosnowe dziedzictwo, Pensjonat Sosnówka, Domek nad morzem, Przypadki pani Eustaszyny, Kamienica przy Kruczej, Całkiem nowe życie, Prawie siostry, Autorka współautor ? Jacek Skowroński, Rodzina z Sosnówki, Pokój dla artysty współautor ? Jacek Skowroński, Ostatni list, Historia spisana atramentem współautor ? Jacek Skowroński.

Pan Jacek Skowroński specjalizuje się w pisaniu kryminałów. Jest współzałożycielem i zastępcą redaktora naczelnego magazynu fantastyczno-kryminalnego ?Qfant?, laureat Grand Prix Ogólnopolskiego Konkursu na Opowiadanie Kryminalne (2008 r.). Autor powieści ?Był sobie złodziej? i ?Mucha?. Kosmopolita z zamiłowania, kryminalista z wyboru.

maria-ulatowska-1-page-001