14 lipca 2016 r. na Hali Sportowej w Jedwabnie odbył się pokazowy trening zawodników z klubów niemieckich, które wezmą udział w sobotniej GALI BOKSU.

Kibice mieli okazję zobaczyć profesjonalną rozgrzewkę oraz ćwiczenia bezpośrednio na ringu. Trening poprowadził Pan Łukasz Bera, który jeszcze do niedawna aktywnie uczestniczył w takich zawodach w Niemczech. Nie jest tajemnicą, że ów trener jest synem Pana Piotra Bera ? sołtysa miejscowości Dłużek w gminie Jedwabno. Trening był jednocześnie okazją do spotkania wszystkich organizatorów sobotnich uroczystości, którzy dopracowywali ostatnie szczegóły imprezy.

Przypomnijmy, że GALA BOKSU AMATORSKIEGO odbędzie się 16 lipca 2016 r. o godz. 18.00 na Hali Sportowej w Jedwabnie. Podczas Gali zobaczymy dziesięć walk, pomiędzy zawodnikami Gwardii ? Szczytno i Schalke ? Minden z Niemiec. Dodatkową atrakcją będzie ważenie zawodników, odbywające się na Campingu Dłużek o godz. 15.00, tego samego dnia.

Drodzy mieszkańcy! Mamy nadzieję, że nie zawiedziecie nas swoją obecnością. To pierwsze przedsięwzięcie międzynarodowe realizowane przez Gminę Jedwabno na taką skalę. Takiej atrakcji na terenie naszej gminy jak do tej pory nie było. Zapraszamy serdecznie do udziału w sobotniej imprezie!

Wstęp na imprezę jest bezpłatny.