Szanowni Państwo,

Zapraszamy do aktywnego włączenia się do akcji promocyjnej, organizowanej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki  pn. ?Polska. Zobacz Więcej ? weekend za pół ceny?, mającej na celu przedłużenie sezonu turystycznego w Polsce,  a także propagowanie udziału Polaków w wyjazdach turystycznych na terenie kraju. Akcja ta odbędzie się w okresie od godz. 17.00 w dniu 23 września 2016 r.  i potrwa do godz. 23:59 w dniu 25 września 2016 r.

Akcja ma charakter pilotażowy, jest jednym z planowanych i zapowiadanych przez Ministra Sportu i Turystyki Witolda Bańkę działań na rzecz rozwoju turystyki krajowej. Jest to doskonała forma promocji dla podmiotów z branży turystycznej, którzy włączą się do akcji. Akcja będzie promowana poprzez 30-sek. spot promocyjny na mediach elektronicznych za pośrednictwem m.in. Facebook, YouTube, witryn Ministerstwa Sportu i Turystyki i Polskiej Organizacji Turystycznej, w tym w szczególności Narodowego Portalu Turystycznego polska.travel. Podmioty, które zgłoszą się do akcji będą prezentowane na stronie internetowej Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Polska Organizacja Turystyczna wspiera tę akcję oraz pośredniczy w pozyskiwaniu partnerów.

Załączony regulamin udziału w akcji wraz z formularzem zgłoszeniowym dla podmiotów, który należy czytelnie wypełnić, podpisać i odesłać w formie zeskanowanej na adres: [email protected] i [email protected] w terminie do dnia 01.08.2016.

W przypadku pytań dotyczących szczegółów akcji, uprzejmie proszę o kontakt  z przedstawicielem MSiT p. Anną Kołtan , tel (22) 2447-308 lub POT p. Katarzyna Wolska, tel. (22) 536-70-35

Do pobrania:POT_logo-e1468225528367

 

źródło: http://wmrot.org