POKOJE DO WYNAJĘCIA – NARTY

Narty, ul. Jaśminowa 2

12-122 Jedwabno

Tel. 605 324 788 lub 506 198 181 

mazury.info.pl/domki/narty2

narty3Propozycja wynajęcia 6 pokoi 2, 3, oraz 4 – osobowych, znajdujących się w domu letniskowym położonym w spokojnej, malowniczej, otoczonej lasami i łąkami okolicy Gminy Jedwabno, około 15 km od Szczytna. Pokoje dostępne w okresie od maja do października. Pobliskie jezioro Świętajno posiada I klasę czystości oraz znajduje się w strefie ciszy.

Narty to miejscowość położona na wzgórzach morenowych. Wokół leśne tereny z malowniczo położonymi mniejszymi jeziorami, pełne grzybów i jagód. Czyste powietrze, spokój i cisza pozwalają na pełny relaks i wypoczynek. Pokoje znajdują się w murowanym domu letniskowym o powierzchni 120m, znajdującym się na ogrodzonej, zamkniętej działce o powierzchni 16 arów. Pokoje wyposażone są w TV i aneksy kuchenne z pełnym wyposażeniem jak lodówka, kuchenka gazowa, komplet naczyń, garnków i sztućców. Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem. Samochód zaparkować można na zamkniętej, ogrodzonej posesji.

Na miejscu korzystać można ze wspólnego dla wszystkich pokoi sprzętu ogrodowego (piaskownica i huśtawki dla dzieci, leżaki ogrodowe). Do dyspozycji gości grill wraz z wyodrębnionym na ten cel miejscem.   Miejsce do gry w siatkówkę i badmintona, możliwość rozpalenia ogniska po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielem posesji.