Pole namiotowe BarbadosPole namiotowe ? Barbados?  Brajniki/Warchały

Brajniki
12-122 Jedwabno

Tel: 513 449 898 i 513 601 379

[email protected]  ; www.barbados-camp.pl

Pole położone pomiędzy dwoma jeziorami  – Narty i Brajniki w gminie Jedwabno, korzystnie  oddalone od dróg zapewnia ciszę i spokój. Dookoła pola namiotowego rozpościera się naturalna ściana, którą tworzą wysokie, stare drzewa. Główną atrakcją jest jezioro, które słynie z krystalicznie czystej wody, oraz długich, płytkich, piaszczystych, zupełnie bezpiecznych dla dzieci plaż.

Pole namiotowe Barbados2Do pola namiotowego Barbados Brajniki/Warchały można  dojechać bezpośrednio ze wsi Brajniki drogą gruntową ok. 1km lub zjeżdżając z trasy głównej Szczytno-Jedwabno (droga nr. 58) z miejscowości Warchały. Do celu doprowadzą widoczne drogowskazy z logiem pola namiotowego Barbados.

Dogodne położenie nad jeziorem sprawia, że oprócz wypoczynku można także powędkować oraz uprawiać sporty wodne. Plaża jest bardzo płytka i piaszczysta na dużym odcinku. Na terenie pola namiotowego  możliwość podłączenia do prądu oraz skorzystania z prysznica. W ofercie ładne boisko do siatkówki, zadbane kąpielisko oraz wypożyczalnia różnorodnego sprzętu wodnego.

Przy pobycie powyżej 10 dni obowiązuje zniżka 30%, która nie zawiera promocji na energię elektryczną. Właściciele zimują również przyczepy kempingowe.