Trwają ostatnie prace przed otwarciem nowego, luksusowego 4-gwiazdkowego hotelu Natura Mazur Resort & Conference położonego w miejscowości Warchały pomiędzy Jedwabnem, a Szczytnem.

Inwestorem obiektu jest Pani Grażyna Tomczak. Właściciele wraz z architektami wnętrz Atelier 3 Girtler & Girtler osobiście dopracowują każdy detal obiektu.

Hotel będzie posiadał 93 rodzinne pokoje i apartamenty, duże zaplecze rekreacyjne z kompleksem basenów, strefą saun, jacuzzi na zewnątrz, jak i wewnątrz kompleksu oraz salą cardio. W Hotelu znajdzie się również Dębowe Spa z 9 gabinetami, w których wykonywane będą zabiegi przy użyciu certyfikowanych produktów w 100% naturalnych, stworzonych na bazie olejków esencjonalnych z roślin pochodzących z organicznych upraw.

Goście będą mogli skorzystać z Restauracji ?Poezja Smaków?, która oferować będzie dania kuchni polskiej z elementami kuchni Fusion. W obiekcie znajdzie się również sala gier i zabaw dla najmłodszych, klub z bilardem i kręgielnią, czytelnia, lobby bar i w pełni wyposażone sale konferencyjne o łącznej powierzchni 400 mkw.

Idealne położenie hotelu w niedalekiej odległości od Warszawy, nad brzegiem jednego z najczystszych jezior w Polsce, wśród lasów, czynią nowo powstającą inwestycję niezwykle atrakcyjnym punktem na mapie hotelowej Mazur.

Od października 2015 roku funkcję Dyrektora Generalnego pełni Pani Ewa Kopciewska, doświadczony Hotelarz z 18 letnim stażem.

Obecnie obiekt uruchomił tymczasową stronę internetową, na której dostępne są bardzo atrakcyjne pakiety świąteczne i sylwestrowe oraz oferta karnawałowa dla Firm.

www.naturamazur.pl

Basen

Front2

Pokój Hotel Natura Mazur