W sobotę 4 marca 2017 r. w Hali Sportowej w Jedwabnie odbył się IV Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej. Tradycją stało się uczestnictwo w Turnieju gwiazdy polskiej siatkówki – Pawła Papke, który dokonał uroczystego otwarcia rozgrywek.

• Jedwabno.

Zwycięstwo wywalczyła drużyna z Olsztyna AKS „KORMORAN?, natomiast drugie miejsce ?PYRYS-BUD? OSTROŁĘKA. Na trzecim miejscu, po zaciętej walce, uplasowała się RDLP Olsztyn, a czwarte przypadło dla drużyny ze Świętajna. Tym samym puchar przechodni pozostaje w Olsztynie, zmienia jednak ?właściciela? (w roku 2016 puchar wywalczyła drużyna RDLP Olsztyn).

Indywidualne nagrody odebrali:
Rokujący zawodnik ? Kuba Goerick (AKS „KORMORAN” Olsztyn)
Najlepszy zawodnik turnieju ? Paweł Zmudziński (AKS „KORMORAN” Olsztyn, zawodnik wystawiający)

Wójt Gminy Jedwabno Sławomir Ambroziak wręczył każdej z drużyn dyplom, pamiątkowe medale i puchar. Ponadto zawodnicy czterech pierwszych miejsc otrzymali dodatkowo akcesoria sportowe ufundowane przez Pana Piotra Cichy, któremu w imieniu Organizatorów serdecznie dziękujemy za stałą współpracę.

Serdeczne podziękowania dla Koła Gospodyń Wiejskich z Szuci, za przygotowanie pysznego posiłku regeneracyjnego dla zawodników!